Mūsu labākā pieredze inovatīviem un viegli pielietojamiem risinājumiem

Blue Bridge Technologies SIA ir viens no vadošajiem informācijas sistēmu izstrādātājiem Latvijas veselības aprūpes un apdrošināšanas nozarē. Mēs veiksmīgi sadarbojamies un esam nodibinājuši ilgtermiņa attiecības ar Latvijas veselības apdrošināšanas sabiedrībām, lielākajām veselības aprūpes iestādēm, ģimenes ārstu un speciālistu praksēm.

Uzņēmumu dibināja 2007. gadā ekspertu komanda ar bagātīgu inovatīvu un efektīvu IT risinājumu izstrādes un realizācijas pieredzi. Pirmais uzņēmuma pakalpojums bija ieviests Latvijas tirgū 2008. gadā - „Veselības apdrošināšanas darījumu tiešsaistes apstrāde starp apdrošinātājiem un viņu līgumiestādēm”. Tas kļuva par pamatu mūsdienīgai apdrošināšanas atlīdzību prasību elektroniskai apstrādei un norēķiniem starp apdrošinātāju, līgumiestādi un veselības apdrošināšanas polišu īpašniekiem. Šīs pakalpojums ir atzīts par izcilu IT risinājumu savā jomā un pateicoties tam, šobrīd vairāk nekā 700 līgumiestādes ātri un ērti veic norēķinus ar saviem apdrošinātiem klientiem, nodrošinot kvalitatīvu un mūsdienīgi ērtu apkalpošanu.

Sadarbība ar apdrošināšanas sabiedrībām, medicīnas iestādēm un ārstiem iedvesmoja vēl viena programmprodukta izstrādei - SmartMedical. Lietotājiem saprotama un viegli pielāgojama lietotāju vajadzībām sistēma optimizē ārstniecības iestāžu un apdrošinātāju komunikāciju, modernizē un automatizē veselības aprūpes iestāžu procesus, atvieglo darbinieku un ārstu ikdienas darbus. Šobrīd šo sistēmu lieto vairāk nekā 175 iestādes un prakses ikdienā. Sekojot līdzi veselības aprūpes un apdrošināšanas jomu tendencēm, mēs turpinām attīstīt mūsu produktus un nodrošināt mūsu klientus ar jauniem vērtīgiem risinājumiem: e-pierakstu portāls Piearsta.lv, datu apmaiņa ar e-Veselības, NVD, laboratoriju un apdrošinātāju sistēmām u.c.

2012. gadā Blue Bridge Technologies sācis attīstību ārvalstīs - Spānijā un Amerikā. Ievērojot Amerikas tirgu īpatnības, prasības un likumdošanu, mūsu komanda izstrādāja platformu dokumentu apritei un automātiskās biznesa procesu apstrādei starp Amerikas apdrošināšanas kompānijām un veselības aprūpes iestādēm - Inmedicas. Spānijas tirgum sadarbībā ar Katalonijas medicīnas asociāciju (ACES - Barselonā, Spānijā) tika izstrādāta platforma vienkāršai un drošai konfidenciālu personu datu apmaiņai starp medicīnas iestādēm un apdrošinātājiem - Inmedicas Secure DocShare. Uz doto brīdi mūsu uzņēmumu pārstāv meitas uzņēmums Amerikā un pārstāvis Spānijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā, Latvijā.

Visu mūsu produktu un risinājumu pamatā ir pašu izstrādāta mākoņtehnoloģiju platforma, kas viegli integrējās ar citām sistēmām, automatizē biznesa procesus un nodrošina lietotājus ar svarīgu mūsdienās mobilitāti, pateicoties drošai pieejai no jebkuras darba vietas ar Interneta pieslēgumu.


Mūsu produkti

Veselības
apdrošināšanas norēķini
iestādēm

ir daļa no SmartMedical programmas. Tā ir paredzēta apdrošinātāju partneriem: ārstu praksēm, klīnikām, slimnīcām, aptiekām, laboratorijām, optikas izstrādājumu iegādes vietām, rehabilitācijas un sporta centriem. Apdrošināšanas norēķinu sistēma nodrošina ātru un efektīvu darījumu apstrādi ar apdrošinātājiem tiešsaistē. Pateicoties vienkāršai apdrošināšanas polišu noteikumu pārbaudei, saprotamiem kompensāciju aprēķiniem, apdrošināšanas līgumiestādes iegūst caurspīdīgu, saprotamu un viegli kontrolējamu pakalpojumu apmaksas uzskaites sistēmu.

Lasīt vairāk>>
SmartMedical
www.smartmedical.eu
blog.smartmedical.eu

informācijas sistēma ārstiem, ārstu praksēm, ambulatorām iestādēm, zobārstniecībām un slimnīcām. Tā nodrošina pacientu, pierakstu un norēķinu informācijas uzskaiti un datu apmaiņu ar veselības apdrošinātāju, e-Veselības, E. Gulbja Laboratorijas, Centrālās laboratorijas un Nacionālā Veselības Dienesta sistēmām, kā arī e-pierakstu portālu Piearsta.lv. SmartMedical ļauj ātri un efektīvi organizēt reģistratūras darbinieku, ārstu un ārstu palīgu darbu, vienlaikus samazinot administratīvas izmaksas un taupot darbinieku laiku, resursus.

Lasīt vairāk >>
Portāls PIEARSTA.LV
www.piearsta.lv

ir domāts pacientiem, ārstiem un medicīnas iestādēm. Portālā pacientam ir iespēja pierakstīties pašam un pierakstīt savus tuviniekus uz medicīnas pakalpojumiem ātri, ērti un patstāvīgi, bet medicīnas iestādēm un ārstiem viegli kontrolēt un pārvaldīt e-pierakstus, atslogojot reģistratūras darbiniekus.

Lasīt vairāk >>
SmartInsurance
veselības apdrošinātājiem

Risinājums vienkāršo veselības apdrošināšanas sabiedrību norēķinus ar līgumiestādēm un polišu īpašniekiem un nodrošina veselības apdrošināšanas darījumu apstrādi tiešsaistē. Pielāgojoties klientu straujajām paradumu maiņām un individuālajām vajadzībām, papildus darījumu apstrāde risinājumam apdrošinātājiem ir iespēja izmantot moduli jaunu apdrošināšanas produktu veidošanai. Lietojot mūsu pakalpojumus apdrošinātāji var arī viegli paplašināt savu sadarbības partneru tīklu.

Lasīt vairāk >>
OJMAR, n-TREE
risinājumi

www.ojmar.eu
www.n-tree.com

OJMAR (Spānija) un n-TREE (Austrija) ražotāju dažāda veida piekļuves aprīkojums, karšu un čipu lasītāji, elektroniskās un mehāniskās slēdzenes, aproces un citi risinājumi Latvijā, NVS valstīs un Krievijā. Šo ražotāju elektronisko aproču sistēmas lieliski integrējas ar dažādiem programmatūras risinājumiem, nodrošina drošu un korektu pieeju, piekļuves kontroli un vadību veselības, fitnesa centros, peldbaseinos un viesnīcās.

Lasīt vairāk >>

Publikācijas par mums

Tehnoloģiskā vide aizvieto 'papīru kalnus' un taupa pacientu laiku

Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums "Blue Bridge Technologies" (BBT) desmit gadu laikā izaudzis par lielu un stabilu vietējā tirgus spēlētāju, kā arī ar dažādiem pilotprojektiem izlūkojis iespējas vairākās ārvalstīs. Šobrīd uzņēmuma galvenais mērķis ir iekarot ASV tirgu, kurā jau sperti pirmie soļi, portālam "Delfi" stāsta BBT valdes loceklis un tehniskais direktors Leonīds Paturskis.

Datu aizsardzībai

Blue Bridge Technologies (ASV, Lielbritānija, Spānija, Vācija un Latvija) – tehnoloģiju uzņēmums dibināts 1993. gadā. Kopš 2007. gada darbojas veselības aprūpes nozarē. Tas risinājums – INMEDICAS – www.inmedicas.eu

Startup tehnoloģijas. Bez rindām doktorātos

Andrejs Strods ar partneriem radījis sistēmu, kas atvieglo dzīvi veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Pakalpojums nav dārgs, bet ienesīgs.

...Viņš izveidoja sistēmu, kas ļauj datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un jebkuru apdrošināšanas gadījumu apstrādāt dažu minūšu laikā. Viņa produktu iecienījuši gan apdrošinātāji, piemēram, Balva, Balta, BTA, Seesam, gan ārstniecības iestādes: Veselības centrs 4 un slimnīcas.


© Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved